Pazarlama için Facebook'u kullanarak En İpuçları Anlamak

Eğer Facebook pazarlama içine almak için arıyorsanız o zaman ilk öğrenmek zorunda birkaç şey vardır. Bu Facebook şu anda çevrimiçi en popüler sitelerinden biridir çünkü birçok insan yapıyoruz şeydir. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarını okuyun. Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

Facebook sayfasında özel sekmeleri olun. Otomatik olarak birkaç sekme öncelikle bir sayfa oluştururken sizin için ayarlanmış olacak, ancak yaratıcı almak ve kendi birkaç eklemek mümkündür. Örneğin, değerli bulduğu bilgilere bağlantılar içeren bir sekme dahil düşünüyorum.

Mevcut tabanını ihmal etmeyin. Bazı pazarlamacılar yeni abone alma yerine onların exist seyirci bakımı odaklanmak. gerçekten büyük Facebook pazarlama sonuçlar için buna saygı duyulur bilen bir seyirci çekmek için önemlidir. Bu çok ödüllendirici, yani hayran kitlenizi ihmal etmeyin.

Sayfanızdaki üzerinde heyecan ölmesine izin vermeyin. Haftada en az birkaç kez güncellenmesi kendinizi adayın. Eğer yoksa, sizin takipçileri ihmal hissetmek için gidiyoruz ve muhtemelen kadar tutkuyla sizi veya ürünlerini takip etmeyecek. Bir sayfayı oluşturduktan sonra, onun bakımı taahhüt edilmelidir.

Sizden daha büyük görünmesi için Facebook fanlar satın almayın. Büyük fan numaralarına yolunuzu satın almak için biraz nakit aşağı atmak için cazip olabilir, ama asla istediğiniz gibi çıkıyor. Bunlar kutsamak taraftarlar masaya hiçbir şey getirmiyorsun, ve iş dünyasında olan insanlar bir kalp atışı bu taktiği sayesinde görebilirsiniz. Buna değer hiç.

Daima akılda mevcut orijinal site müşterileri tutmak. Birçok kişi bunları zaten sahip oldukları fanlar unutmak neden yeni fanlar ve "sever" almanın odaklanır. Kitle saygın hissetmek gerekir. Yani markanıza gerçek bağlılık yol açar, bu yüzden senin bu şampiyonları hakkında unutmayın!

, Hiç, hiç Facebook'ta hayranları için ödeme asla! Hayranlarınızın sayfasında yapan ya da olmasın, ve sayfanızı kontrol etmeyenler var daha fanlar, kötü senin EdgeRank olacak eğer Facebook söyleyebilir. Gerçekten ürünlerinde ilgilenen fanlar istiyorum, bu yüzden onları doğal olarak gelsin.

Sayfanızı güncellemek için en uygun zamanı olarak başkasının tavsiyesi güvenmeyin. Kar amacı gütmeyen bir kişi hafta sonunda daha fazla hayırsever olduğunu bulmak olsa da, o müşterilerinizin aslında iş yerindeki sayfasını kontrol edilmez anlamına gelmez. Eğer gönderme gerekirken anlamaya kendi araştırma yapın.

Facebook dışarıda pek çok sosyal medya sitelerinden biridir. Birçok kişi Facebook kullanıyor olsa da, hedef kitlenizin hem siteyi kullandığından emin olun. kampanyanızı başlamadan önce onlar en kullandığınız sosyal ağlar hakkında bilgi edinmek için hedef pazar araştırma deneyin.

Sürekli izleyici ile işle ilgili mesajları paylaşmayın. Bazı insanlar düzenli olarak bu tip bilgiler duymak istiyorum olsa da, diğerleri oldukça sıkıcı bulabilir. Eğer ürünleri üzerinde ilanları odaklanmak ve iş aslında nasıl çalıştığı hakkında daha az yayınlamak için en iyi çalışmalısınız.

facebook advertising

Facebook'ta ürünlerinizi pazarlamak, etkili stratejiler uygularsanız daha fazla satış yardımcı olmalıdır. Kullanmanız gereken yöntemlerin daha iyi bir fikir almak için müşteriler ve sosyal ağ alışkanlıklarına daha fazla araştırma yapın. senin stratejileri verimli olduğundan emin olmak için, kampanyanız etkisini ölçün. Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir. bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *